LG Refrigerator | GSGV81PYLL | Energy efficiency class E | Free standing | Side by side | Height 179 cm | Fridge net capacity 41
- TootjadLG
- Mudel: GSGV81PYLL
- Saadavus: 2
-
1 297€
LG Refrigerator | GSGV81PYLL | Energy efficiency class E | Free standing | Side by side | Height 179 cm | Fridge net capacity 416 L | Freezer net capacity 219 L | Display | 36 dB | Silver
| All | |
| Aastane energiakulu | 350 kWh |
| Ekraan | Yes |
| Ekraani tüüp | LED |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | E |
| Gross depth (mm) | 780 mm |
| Gross height (mm) | 1870 mm |
| Gross weight | 148.00 kg |
| Gross width (mm) | 970 mm |
| Kõrgus | 179 cm |
| Külmkapi netomahutavus | 416 L |
| Külmkapi sisemuse valgustus | Yes |
| Külmumisvastane süsteem | No |
| Laius | 91.3 cm |
| Müraemissiooni klass | C |
| Müratase | 36 dB |
| Net weight | 138.00 kg |
| Neto kogumahutavus | 635 L |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 8000.00 g |
| Plastic (No PET) | 2000.00 g |
| Producer | LG |
| Producer product family | Refrigerator |
| Producer product name | GSGV81PYLL |
| Sügavkülmiku netomahutavus | 219 L |
| Sügavkülmiku paigutus | Side by Side |
| Sügavus | 73.5 cm |
| Tare weight (kg) | 10.00 kg |
| Toote tüüp | Free standing |
| Toote värv | Silver |
| Tüüp | Side by side |
| Uste arv | 2 |
| Veekraan | No |
| Volume (m3) | 1.414842 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |












